Den otevřených dveří

Každý den jsou dveře naší školy pro všechny zájemce otevřené. Stačí si pouze dohodnout termín individuální návštěvy.

Nedílnou součástí individuální návštěvy školy může být:

  •  zodpovězení všech dotazů souvisejících se studiem
  •  diagnostika předpokladů ke studiu cizích jazyků
  •  návštěva přímo ve výuce

Individuální termín pro návštěvu školy si můžete domluvit u paní Bc. Ingrid Kohútové, tel.: 774730056, kohutova@linguistic.cz.

Den otevřených dveří - 10. 12. 2021

Adventní čas trávíme nejen výukou, ale každoročně v tuto dobu pořádáme dvě zajímavé akce pro zájemce o studium na naši škole.  

V pohodové atmosféře Vánoc pořádáme na naší škole každoročně den otevřených dveří. Zájemci o studium budou moci absolvovat jazykovou diagnostiku a zkrácenou verzi přijímacích zkoušek (M, ČJ a AJ). K zhlédnutí budou opět připraveny zajímavé prezentace a ukázkové hodiny pod vedením našich učitelů. Představí se rovněž rodilí mluvčí - manželé Hindsovi (AJ) a Miguela Melendeze (ŠJ). V učebně přírodních věd si žáci budou moci vyzkoušet celou řadu pokusů.

Absolventi našeho gymnázia vnímají znalost cizích jazyků jako cestu k vyššímu profesnímu cíli, který ve většině případů jazykový není! Znalost cizích jazyků je dnes základním vstupním předpokladem pro jakoukoli práci. Naši absolventi studují širokou škálu vysokoškolských oborů (právo, medicína, přírodní vědy, ekonomie atd.), ti nejlepší pak i v zahraničí.

Pokud je vaše pojetí studia obdobné, máte vysoké cíle a chcete absolvovat kvalitní středoškolskou přípravu jako vstupenku na prestižní univerzitu, vítejte u nás!